HET TEAM

Vernieuwend  - Ondernemend - Impact - Passie - Kwaliteit

De kernwaarden waar wij als team van In A Better World voor staan.


Joris Damave | Verkoop Manager

Joris is de verbinder tussen onze organisatie en alle goede doelen & programma's. Door Joris komen alle projecten tot stand. Ben jij een goed doel? Dan moet jij dus bij Joris zijn. Hij gaat graag op pad om nieuwe contacten op te doen. 

joris.damave@inabetterworld.nl

Harry Damave | Innovatie Manager

Als je aan Harry vraagt wat er speelt in de markt, dan wijst hij je op vele interessante artikelen. Harry weet precies de trends vanuit de markt te vertalen naar mooie, nieuwe ideeën waar hij de rest van het team in meeneemt. 

harry.damave@inabetterworld.nl

Juliette Zwagemakers | Algemeen Manager

Als zaken aan de achterkant niet goed geregeld zijn, loopt het aan de voorzijde spaak. Juliette is de stabiele, georganiseerde, planmatige factor die zorgt dat de basis van de organisatie strak staat. Alle facetten van de organisatie komen bij Juliette samen, 

juliette.zwagemakers@inabetterworld.nl

Liselot Muijser | Projectleider WPG

Liselot is de enthousiaste, motiverende, gedreven projectleider van Workplace Giving. Liselot is veel op pad en kent de programma's van A tot Z. Wil je meer weten over werkgeluk of vitaliteit, dan moet je bij haar zijn.

liselot@workplacegiving.nl

Desi Wentink | Adviseur WPG

Ben jij HR manager, dan moet je eens koffie drinken met onze vrolijke Desi! Met haar ondernemende instelling en vele ervaring bouwt Desi aan de mooiste partnerships en creërt zij volop win - win situaties. 

desi@workplacegiving.nl

Arla Krikke | Adviseur Bedrijven Netwerken

Arla is het zonnetje in huis en met haar charmante insteek, weet zij menig MKB'er voor zich te winnen. Zij bouwt de Bedrijven Netwerken en verbindt met veel plezier de goede doelen wereld aan de MKB"er. Heb jij al koffie gedronken met Arla?

arla.krikke@inabetterworld.nl

Nigel Kemkes | Team & office support

Nigel is de rechterhand van Juliette en is verantwoordelijk voor alle interne zaken en project ondersteuning. Nigel zorgt dat vitaliteit & werkgeluk ook in onze eigen organisatie aan de orde is.

nigel.kemkes@inabetterworld.nl

Netty Jacobs | Financiële Administratie

Netty brengt jarenlange ervaring met zich mee en is het financiële brein van In A Better World. Netty is continu bezig met het verbeteren van financiële processen en administratie. 

administratie@inabetterworld.nl